gesipa

GesipaWitamy na stronie firmy GESIPA Polska Sp. z o.o. Nasza firma należy do międzynarodowej grupy GESIPA. Nasze fabryki mieszczą się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA oraz w Brazylii. Oprócz wymienionych istnieją jeszcze firmy handlowe z grupy GESIPA w Austrii, Francji, Hiszpanii, Czechach oraz na Węgrzech.

Kolebką firmy GESIPA są Niemcy - to tu powstała pierwsza fabryka produkująca nity jednostronnie zrywalne. Historia firmy sięga lat pięćdziesiątych. Firma w Niemczech została założona w roku 1955, a pierwszy raz pojawiła się na rynku międzynarodowym w roku 1959 - na targach w Hannowerze w Niemczech.

Na rynku polskim firma działa od 1989r., najpierw jako firma handlowa sprzedająca produkty GESIPA za pośrednictwem firmy z Austrii. W 1997r. powstala firma GESIPA Polska Sp. z o.o., w której swoje udziały posiada m.in. GESIPA Blindnietechnik GmbH z Niemiec oraz GESIPA Blindnietvertriebs GmbH z Austrii.
 

GESIPA Polska Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą elementów złącznych: różnego rodzaju nitów i nitonakrętek oraz narzędzi do nitowania, prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń, które obejmują szeroką gamę nitownic ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych. Produkty naszej firmy są wykonane zgodnie z normami Systemu Jakości ISO 9001.

[więcej informacji o firmie]

 

  • Data aktualizacji: 2016-05-23 10:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 171 601